ÜNİVERSİTE HAZIRLIK İNGİLİZCE DİL OKULU ARA DÖNEM KAYITLARI

Son kayıtlar 15 Şubat 2019
400 saat dil eğitimi ile yoğunlaştırılmış hazırlık eğitimi!
Danışmanlık ücreti 500£!
Dönem başı kayıtlarını kaçıranlar için ara dönem kayıt fırsatı. Hızlı ve yoğunlaştırılmış 400 saatlik dil eğitimi ile birlikte bütün fırsatlardan yararlanma şansı.

Dil eğitimi ve Avrupa’da üniversite okumak hayal değil. Yeterli İngilizce dil bilgisine sahip öğrencilerin 400 saatlik yoğun tempo ile birlikte bir sonra ki dönem kayıtlarını yakalama fırsatı. Ara dönemde bu fırsattan yararlanmayı düşünen öğrencilerin minimum A2-B2 arasında İngilizce dil bilgisine hakim olması gerekmektedir.

Polonya’da Üniversite kayıtları
Polonya’da Üniversite kayıtları 1 haziran itibariyle başlayıp, ağustos ayının sonuna kadar devam etmektedir. Türkiye’de YGS-LYS sınavına girmeniz ya da bir üniversiteye yerleştirilmiş olmanız aranmıyor. Lisans eğitimi için lise diplomanız ve lise transkriptiniz (not dökümü) ile başvuru yapabilirsiniz. Üniversite lise not dökümünüzü inceleyerek kayıt almaktadır. Öğrencilerin yeterlilik durumu uygun göründüğü taktirde kayıtlarınızı yaptırabilirsiniz. Polonya üniversitelerinde eğitim Eylül ortası Ekim başı gibi başlıyor. Üniversiteye kayıt yaptırmak isteyen arkadaşların üniversite kontenjanına takılmamaları için kayıtlarını geç kalmadan yaptırmaları avantajlı olacaktır. Bu erken kayıt ile, başvuru süreci ve vize işlemleri için bu süre önemlidir. Bazı üniversiteler Ağustos sonuna kadar kayıt kabul ederler ancak olası kontenjan sınırlamalarına takılmamak için erken hareket etmek en doğrusu olacaktır.