image

Polonya Eğitim Danışmanlığı

Polonya Eğitim Danışmanlığı, POLEDU şirketi tarafından kurulan, bir Polonya eğitim firmasıdır. POLEDU firması adı altında bulunan bu eğitim danışmanlığının Merkez ofisi Polonya’da olup Türkiye’de İstanbul,Konya ve Samsun’da şubeleri bulunmaktadır. Pol Edu firması kurucuları öncesinde de Polonya’da bir çok alanda çalışmalar da bulunmuşlardır. Firma kurucuları uzun yıllardır Polonya’da yaşayan kişilerden oluşmaktadır. Pol Edu firması sadece Polonya Eğitim Danışmanlığı ile değil aynı zamanda Polonya’da emlak, vatandaşlık işlemleri ve bunun yanında bir çok alanda hizmet vermektedir. Pol Edu firması Türkiye ile Polonya arasında, okullar arası yapmış olduğu anlaşmalar ile çok güzel bir köprü olmuştur. Eğitim alanında ufku açık ve geniş kapsamlı düşünebilen bir firmadır. Firma kurucuları Türkiye’de ve Polonya’da Üniversite Eğitimlerini tamamlamış kişilerden oluşmaktadır.

image

Polonya Eğitim Danışmanlığı

Polonya’da Eğitim alacak veya almak isteyen öğrencilere örnek olabilmek firmamızın en güzel yanlarından birisidir. Polonya’da Eğitim hakkında bilgi alınabilecek en doğru , kaliteli ve güvenilir firma olmamız bizi oldukça güçlü kılmaktadır. Bu yönüyle Pol Eğitim Türkiye ve Polonya’da hizmet veren ilk ve tek eğitim danışmanlığıdır. Ve yine Pol Eğitim , eğitim alacak öğrencilere aracı kurum olmadan hizmet veren ilk ve tek eğitim danışmanlığı olmayı sürdürmektedir. Polonya’da birçok üniversite ve dil okulları ile anlaşması bulunan Pol Eğitim kalabalık ve deneyimli kadrosu ile Polonya’nın her şehrinde hizmet vermektedir. POLEDU şirketi, Polonya’nın her şehrinde lokal olarak hizmet verebilmekte olup, öğrencilere daha fazla seçenek hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda POL EDU şirketinin bünyesinde bulunan, Polonyalı ve Türk çalışma ekibi ile hizmet seviyesini en yüksek seviyede tutabilmektedir.

image

Polonya Eğitim Danışmanlığı

Pol Eğitim, öğrencilerine kaliteli bir hizmet anlayışı ile tarafsız ve profesyonel bir şekilde yardımcı olur. Polonya’da bir çok üniversiteler ile anlaşması olan POL EĞİTİM, öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarına uygun programlar hazırlayarak, Türkiye’de ve Polonya’da bulunan Türk ve Polonyalı eğitim danışmanlarımızın desteği ile, öğrencinin eğitimi için en uygun kararın verilmesine en önemli yardımı sağlamaktadır. POLEDU şirketi, Türkiye’de özel kolejler ve etüt merkezleri ile ortak çalışmalar düzenlemektedir. yine Polonya’da çeşitli aktivitelerle, TANDEM Koordinatörlüğü yaparak öğrencilerinin dil konusunda en iyi seviyeye gelmesi için devamlı çalışmalar yapmaktadır. Polonya’da yine bir çok şehirde bulunan yabancılar ofisi ile anlaşması olup, vatandaşlık hizmeti büroları ile de çalışmalarına devam etmektedir.

Vizyonumuz, Polonya ve Türkiye’de aracı kurum olmadan hizmet veren tek firma olmanın gururunu taşıyarak, öğrencilerimizin beklentilerini eksiksiz bir şekilde yerine getirip memnun etmek ve %100 öğrenci memnuniyeti ile misyonumuza ulaşmaktır.

ÜNİVERSİTELER

BANKACILIK YÜKSEK OKULU (WSB) ÜNİVERSİTESİ

LAZARSKİ ÜNİVERSİTESİ HAZIRLIK EĞİTİMİ

POLONYA-JAPON BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ÜNİVERSİTESİ

VARŞOVA SOSYAL BİLİMLER VE PSİKOLOJİ ÜNİVERSİTESİ (SWPS)

WROCLAW TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ

VARŞOVA ÜNİVERSİTESİ

GDANSK UNİVERSİTESİ

VARŞOVA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

KATOWİCE SİLESİA ÜNİVERSİTESİ