Polonya’da lisans ve ya master okumak için eliniz deki son mezun olduğunuz kuruma ait diploma ve transkriptiniz yeterli olacaktır. Türkiye’de ki gibi üniversite giriş sınavı gibi zorunluluğu yok. Elinizde olan yeterli B2 sertifikası ve mezun olduğunuz son kurumdan aldığınız diploma notu ile rahatlıkla lisans ve master okuma fırsatını yakalayabilirsiniz. Polonya’da ki bazı iyi üniversiteler TELC, IELTS, FCE, CAE, Toefl gibi ingilizce dil sınavlarından geçerli not almanızı şart koşmaktadır.

Polonya’da lisans ve ya master okumanın hayalini kuran yada bunun için aylarca düşünen öğrencilerin kafasında oluşan binlerce cevaplanmamış sorular ile dolu. İyi bir üniversiteye gidebilir miyim? Dil hazırlığı hangi şartlarda? Part-time iş bulabilir miyim ? buna benzer yüzlerce sorular var. Yüzlerce sorunun cevabını bizimle iletişime geçerek her ayrıntıyı öğrenebilirsiniz.

Sunduğumuz kaliteli hazırlık eğitimi ile üniversite okumak hayal değil. Hazırlık eğitiminin yanı sıra bir sürü danışmanlık fırsatı sunmaktayız her ayrıntıyı, her cevaplanmamış sorunuzu cevaplamak için sabırsızlanıyoruz.

POLONYA ANA MERKEZ :

UL. STANISŁAWA MONIUSZKI 6 90-111 ŁÓDŹ POLONYA

mail : info@polegitim.com

phone : +48666085557

Çalışma saatlerimiz hafta içi 10:30 – 17:00 saatleri arasındadır. Cumartesi günleri sadece randevu sistemi ile çalışmaktayız. Pazar günü kapalıyız.

MARMARA BÖLGESİ İRTİBAT OFİSİMİZ

İstiklal Cad. Terkos iş Hanı No:1 4.kat no:404 Beyoğlu ISTANBUL/ TÜRKİYE

mail : istanbul@polegitim.com

phone : 0212 245 6650

Pazartesi, Perşembe ve Cuma günleri 11:00 – 16:00 saatleri arasındadır. Cumartesi günleri sadece randevu sistemi ile çalışmaktayız. Pazar günü kapalıyız.

KARADENİZ BÖLGESİ İRTİBAT OFİSİMİZ

Cumhuriyet Cad. Pz iş hanı Atakum SAMSUN/ TÜRKİYE

mail : samsun@polegitim.com

phone : 0553 868 8870

Çalışma saatlerimiz hafta içi 10:30 – 17:00 saatleri arasındadır. Cumartesi günleri sadece randevu sistemi ile çalışmaktayız. Pazar günü kapalıyız.

İÇ ANADOLU BÖLGESİ İRTİBAT OFİSİMİZ

Nişantaşı Mah. Zemheri Sk. No:8/A Selçuklu KONYA / TÜRKİYE

mail : konya@polegitim.com

phone : 0332 238 5119