Anasayfa

THE INTERNATIONAL SCHOOL OF ENGLISH (ISE)

THE INTERNATIONAL SCHOOL OF ENGLISH (ISE)

International School of English (ISE), Uluslararası öğrenci bakımında en yüksek Eğitim standartlarını sunmaya kendini adamış kaliteli bir profesyonel okuldur. 1997 yılından beri başarıyla faaliyet göstermektedir.

Kişisel hedeflerinize ulaşırken deneyiminizi unutulmaz ve değerli kılmaktan gurur duyan özel bir öğrenci yönetimi ekibinden oluşan ISE, deneyimli ve nitelikli öğretmenler, samimi ve profesyonel bir dil öğrenme deneyimi sağlar. Dersler canlı ve iletişimsel olup, İngilizce dil becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olur. Öğrencilere, ilerlemelerini izleyebilmek için haftalık ilerleme testleri ve gelişimi değerlendirmek ve nasıl iyileştirebilecekleri konusunda öneriler sunmak için her 6 haftada bir öğrenciler bilgilendirilir.

ISE, English Language Teaching (ELT) için Quality and Qualifications Ireland’ın bir hizmeti olan QQI / ACELS tarafından tanınmaktadır. ISE aynı zamanda ELE Ireland (English Language Education) üyesidir. ISE, Dublin’deki yetkili Trinity College London sınav merkezlerinden biridir.

Konum

Donanım

  • 9 Adet Geniş, Aydınlık Sınıf
  • Maksimum 12 Kişilik Sınıflar
  • Ücretsiz Wi-Fi
  • Kafeterya
  • Öğrenci Ortak Alanı
  • Öğretmenlerle Kültürel Aktivite Programları
  • Online İngilizce Öğrenme Platformu
  • Dublin’de Merkezi konumu, Temple Bar, Tara Street’e Yakınlığı
  • İnovatif Eğitim

Konaklama

ISE diğer birçok dil okulu gibi aile yanı konaklama ve öğrenci rezidansı/yurdu konaklama seçeneği sunmaktadır. Evlerin / dairelerin çoğu Dublin şehir merkezine yürüme mesafesinde (yürüyerek 20- 40 dakika) bulunmaktadır. Diğer konaklama yerleri toplu taşıma veya bisikletle 40 dakika uzaklıktadır.

Aile yanında konaklama: Kültürü öğrenebilmek ve yerel halk hakkında daha fazla bilgi edinerek uyum sağlayabilmek için en iyi seçenektir. Bu seçenek, dil pratiği yapma fırsatı ile İrlanda yaşam tarzına alışmak isteyen öğrenciler için şiddetle tavsiye edilir. Öğrenci ayrıca İrlanda kültürü ile ilgili bilgilerini zenginleştirmeyi deneyimleyebilir.

Öğrenci rezidansı/yurdu: Rezidanslar, öğrenci evi deneyimini yaşamak isteyen bireyler için tasarlanmıştır. Tüm yurtlar şehrin güvenli bölgelerinde bulunmaktadır ve çoğu ISE’ye yakın mesafededir. Bu rezidanslar, TV, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, ocak ve merkezi ısıtma gibi tüm standart olanaklarla donatılmıştır. Tek kişilik, iki kişilik ve çiftlere uygun oda, kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz yemek pişirme olanakları, yüksek hızlı Wi-Fi bağlantısı mevcuttur. Fiyatlara faturalar (elektrik, gaz, su) ve Wi-Fi bağlantısı dahildir.

Fiyatlar: 

Aşağıdaki fiyatlara konaklama dahildir.

ISE The International School of English

ISE The International School of English (25 + 8 hafta)
FİYAT DERS SAATİ (HAFTALIK) KONAKLAMA EK ÜCRETLER
Sabah: 3500 € 15 Aile yanı: Tek kişilik 230 € Okul kayıt: 70 €
Okul rezidansı/yurdu: Tek kişilik 280 € Materyal: 35 €
Öğlen: 3000 € Okul rezidansı/yurdu: 2+ kişilik: +170 € Sınav: 130 € - 190 €
Sağlık sigortası (12 ay): 150 €
*Konaklama ücretleri ve ek ücretler değişiklik gösterebilmektedir.