RIGHTWORD INSTITUTE

Rightword, Limerick’in hareketli şehir merkezinin kalbindeki Crescent caddesinde, İrlanda’nın üçüncü büyük şehrinin tüm önemli cazibe merkezlerine yürüme mesafesinde yer alan aydınlık, modern bir dil okuludur. Uluslararası öğrencilerden oluşan büyük bir aileye entegre olmak istiyorsanız, Rightword mükemmel bir seçimdir.

2016’dan beri, başlangıç ​​seviyesindeki/ilkokul öğrencilerinden ileri düzeydeki öğrencilere samimi bir ortamda tüm yıl boyunca etkili İngilizce kursları verilmektedir. Rightword’un İngilizce dil kursları, akademik araştırmalara ve yılların öğretim deneyimlerimize dayanmaktadır. İngilizce kurslarımızda dinamik ve ilgi çekici öğretim etkinlikleri ve metodolojileri kullanıyoruz.

İngilizce konuşma kursumuz, Limerick’in tam kalbinde yer almaktadır ve her şey okuldan sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir. Ayrıca İngilizce kursu öğrencilerimizin İrlanda’da seyahat ederken arkadaş edinmeleri ve yeni insanlarla tanışmaları için yoğun bir sosyal program düzenliyoruz.

Konum

Rightword, Limerick’in hareketli şehir merkezinin kalbindeki Crescent caddesinde, İrlanda’nın üçüncü büyük şehrinin tüm önemli cazibe merkezlerine yürüme mesafesinde yer alan aydınlık, modern bir dil okuludur.

Donanım

  • Öğrenciler İçin Mikrodalga Fırın
  • Kütüphane
  • Fotokopi Makinası
  • Öğrenci Kullanımı İçin Yazıcı
  • Ücretsiz Kahve
  • Ücretsiz Kablosuz İnternet Bağlantısı / Wi-Fi

Konaklama

Nerede yaşayacağınızı ve ne tür bir konaklama istediğinizi seçmek, Rightword’de geçireceğiniz zaman için önemli bir karardır. Rightword Institute, diğer birçok dil okulu gibi aile yanı konaklama ve öğrenci rezidansı/evi konaklama seçeneği sunmaktadır.

Sunulan paylaşımlı evler, okula yakınlığı, konaklama ve yaşam alanlarının kalitesi nedeniyle seçilmektedir. Aydınlık, modern ve konforlu bir yaşam alanı seçen Rightword’ün paylaşımlı evlerinde özel odalarda faturalar dahil tek ve çift kişilik seçenekler ile konaklama ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Aile yanında konaklama, yeni bir kültür deneyimlemek ve İngilizcenizi geliştirmek için harika bir yoldur. Güler yüzlü ve misafirperver ailelerin birçoğu uluslararası öğrencilere ev sahipliği yapma konusunda yılların tecrübesine sahiptir. Aile yanı konaklamada tek kişilik odada (dilerseniz çift olarak da tutulabilir fakat fiyatlar değişiklik göstermektedir) faturalar dahil yarım pansiyon (kahvaltı ve akşam yemeği) konaklama seçeneği mevcuttur.

Fiyatlar: 

Aşağıdaki fiyatlara konaklama dahildir.

Rightword Institute

Rightword Institute (25 + 8 hafta)
FİYAT DERS SAATİ (HAFTALIK) KONAKLAMA EK ÜCRETLER
Sabah: 2500 € 15 Aile yanı: Tek kişilik 250 € Fiyatlar kurs ücreti, materyal, sağlık sigortası, TIE sınavı ve öğrenci korumasını içerir.
Couple/Çift olarak toplam 300 €
Öğlen: 2000 € Okul rezidansı/yurdu: İki kişilik 250 € Couple/Çift: Kişi başı 180 €
*Konaklama ücretleri ve ek ücretler değişiklik gösterebilmektedir.