CATEGORY

Polonya Üniversiteleri

DETAILS

VARŞOVA SOSYAL BİLİMLER VE PSİKOLOJİ ÜNİVERSİTESİ (SWPS)

Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS) 1996 yılında kurulmuştur. Polonya’nın 5 farklı üniversite şehrinde 8 fakültesi bulunmaktadır. Bu şehirler Varşova, Wroclaw, Sopot, Poznan ve Katowice’dir. SWPS üniversitesinde, lisans ve yüksek lisans olmak üzere toplam 20 farklı program vardır ve yaklaşık 15bin üniversite öğrencisi SWPS üniversitesinde eğitim almaktadır.Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS), Polonya’nın en büyük özel üniversitelerinden biri olmakla beraber Özel Yüksek öğretim kurumları arasında Üniversite ünvanına sahip tek eğitim kurumudur.

Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS)’nde yüksek standartlarda lisans ve yüksek lisans eğitimi alabilirsiniz. Üniversite genellikle Psikoloji, İngiliz filolojisi Uluslararası İşletme bölümlerinde en iyi özel üniversitelerden bir tanesi olarak gösterilmektedir. Fiyatları da diğer üniversitelere göre uygun olması, öğrencilerin en çok tercih ettiği üniversite sıralamasında yerini almıştır. Bu üniversitede yine öğrencilerin isteğine bağlı, tam zamanlı ya da hafta sonu lisans ve yüksek lisans programları yer almaktadır.

 

Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesinde siz de hem lisans eğitimi almak, hem de lisans eğitimi öncesi hazırlık eğitimi almak istiyor musunuz?

 

Varşova SWPS üniversitesinde 1 yıllık ingilizce hazırlık eğitimi, danışmanlık ücretimiz dahil 4000 €’dur. Hizmetlerimiz‘e tıklayarak danışmanlık hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için Bilgi İstek Formu‘nu doldurabilir, info@polegitim.com adresine direkt mail gönderebilirsiniz.

WROCLAW TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ

PREV

POLONYA-JAPON BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ÜNİVERSİTESİ

NEXT