CATEGORY

Polonya Üniversiteleri

DETAILS

BANKACILIK YÜKSEK OKULU (WSB) ÜNİVERSİTESİ

WSB Universities, Polonya’nın en büyük işletme okulları grubu olarak biliniyor. 1994 yılında kurulan üniversite, 9 ayrı şehirde (Bydgoszcz, Chorzow, Gdansk, Gdynia, Opole, Poznan, Szczecin, Torun, Wroclaw) bulunan kampüsleri ile eğitimi hayatını sürdürüyor. Kurulduğu günden bu yana 300 bin Polonyalı ve yabancı öğrenciyi kabul eden üniversite, eğitim verirken iş hayatının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için kendini sürekli geliştiriyor.

WSB Universities, hedefine koyduğu iş dünyası ve başarılı bireyler yetiştirme vizyonunu her açıdan en iyi şekilde uygulamaya özen gösteriyor. Bu bağlamda yalnızca okulda verilen derslerle değil, dünyaca ünlü girişimcilerle gerçekleştirilen konferanslar ve etkileşim içerisinde olunabilecek etkinliklerle de öğrencilerine büyük fırsatlar sunuyor.

ABD, Avrupa ve Asya’da 135 okul ile iş birliği içerisinde olan WSB Universities, iş yerleştirme ve staj programları ile harika bir lisans tercihi olurken, MBA yapmak isteyenler için de en çok tercih edilen üniversitelerden biri oluyor.

Bankacılık Yüksek Okulu (WSB) Üniversitesi İngilizce hazırlık eğitimi almak isteyen öğrenciler;

1 yıllık İngilizce hazırlık eğitimi 2150 €’dur. Bu fiyat içerisinde danışmanlık ücretimiz dahil değildir.

LAZARSKİ ÜNİVERSİTESİ HAZIRLIK EĞİTİMİ

PREV