ISI ENGLISH LANGUAGE SCHOOL

ISI English Language School (Study in Ireland), İrlanda dil okulları arasında yer alan en köklü okullardan biridir. Dublin’de 2001 yılında kurulan ISI, kaliteli eğitim programı ile uluslararası öğrencilerin dikkatini çekmektedir. Ayrıca, ACELS tarafından tanınan dil okullarından biri olan ISI, Avrupa fonları ile de desteklenmektedir. 2014 ve 2016 yıllarında İngilizce Dil Okulu Avrupa Ödülü’nü kazanarak, İngilizce öğretimi için kalite ve nitelikleri Avrupa düzeyinde onaylanmıştır.

Trinity College London, ISE Sınavları için sınav merkezi olma özelliği taşımaktadır. Ayrıca Cambridge ve IELTS sınavları için tanınmış bir sınav hazırlık merkezi olma özelliği taşımaktadır. 18. Yüzyılda inşa edilmiş olan tarihi bina, 2001 yılında okula dönüştürülmüştür. Dublin şehir merkezinde bulunan okula erişim ise oldukça kolaydır.

Konum

Donanım

  • Maksimum 12 kişilik modern ve teknolojik sınıflar
  • Merkezi konum
  • Bireysel çalışma odaları
  • Wi-Fi erişimi
  • Kafeterya
  • Otomat
  • Kahve makinesi
  • Kütüphane
  • Bilgisayar odası

Konaklama

ISI Dublin, diğer birçok dil okulu gibi aile yanı konaklama ve öğrenci rezidansı konaklama seçeneği sunmaktadır.

Rezidanslar, ISI’nın iki şubesine de 15-20 dakikalık yürüme mesafesinde, sakin bir bölgede yer almaktadır. Bölgede çok sayıda mağaza, kafe ve restoranın bulunduğu bölgede yer alırken, ünlü Smithfield’e yürüme mesafesindedir. 18 yaş üstü öğrenciler için ayrılmış olan rezidans, ebeveyn banyolu lüks, yüksek kaliteli, tek kişilik oda, ortak mutfak ve yaşam alanı sunmaktadır. Her öğrenci depozito ödemek zorundadır. Teminat tutarı rezervasyon sırasında teyit edilecektir ancak oda tipine bağlı olarak 200 € ile 300 € arasındadır. Depozito, check-out sonrasında, oda kontrol edildikten ve herhangi bir hasar olmadığında iade edilir.

Ev sahibi aileler, konaklamanızın bir parçası olarak tek kişilik veya paylaşımlı oda seçenekleriyle konaklama sağlar. Ev sahibi aileler, öğrencilere ev sahipliği yapmadan önce konaklama ekibi tarafından ziyaret edilir ve her biri Garda (polis kontrolü) tarafından denetlenir. Öğrenciler tercihlerine ve beslenme gereksinimlerine göre ailelerin yanına yerleştirilir. Alternatif olarak, öğrenciler normalde pazartesiden cumaya kahvaltı ve akşam yemeği anlamına gelen ‘yarım pansiyon’ seçeneğini ve cumartesi ve pazar günleri kahvaltı, küçük öğle yemeği ve akşam yemeğini seçebilirler.

Fiyatlar: 

Aşağıdaki fiyatlara konaklama dahildir.

ISE The International School of English

ISE The International School of English (25 + 8 hafta)
FİYAT DERS SAATİ (HAFTALIK) KONAKLAMA EK ÜCRETLER
Sabah: 3500 € 15 Aile yanı: Tek kişilik 230 € Okul kayıt: 70 €
Okul rezidansı/yurdu: Tek kişilik 280 € Materyal: 35 €
Öğlen: 3000 € Okul rezidansı/yurdu: 2+ kişilik: +170 € Sınav: 130 € - 190 €
Sağlık sigortası (12 ay): 150 €
*Konaklama ücretleri ve ek ücretler değişiklik gösterebilmektedir.