INTERNATIONAL HOUSE (IH) MALTA

Malta’da dil eğitimi alınacak en kaliteli okullardan biri olarak kabul edilen IH Malta’dir. Okulun dünyanın birçok ülkesinde şubesi bulunmaktadır. EAQUALS tarafından tanınan ve Feltom üyesi olan okul önemli kalite standartlarını karşılamaktadır. Öğretmenlerini Celta adında bir denetim sürecine tabii tutarak seçen okul Avrupa Birliği İngilizce eğitim strateji ve planlarına uygun bir müfredata sahiptir.

Konum

Malta’nın en popüler şehri St Julians’ın Swieqi bölgesinde yer alan International House (IH) Dil Okulu’ndan şehir merkezi 15 dakika yürüme mesafesindedir. Okulun yakın çevresinde yiyecek, içecek, alışveriş ve sosyalleşme gibi ihtiyaçların giderilebileceği Paceville bölgesine rahatlıkla ulaşılabilir.

Donanım

İki katlı bir binada hizmet veren okulun özellikleri;

  • Wifi
  • Klimalı
  • 4 adet sınıfı,
  • Çalışma salonu,
  • Bahçesi,
  • Kafeteryası

Konaklama

Malta’da neredeyse bütün dil okullarının konaklama seçeneği mevcuttur. Paylaşımlı dairelerde, aile yanında, otellerde ve kendi kiralayabileceğiniz dairelerde konaklama seçenekleri mevcuttur.

Okula 3 dakika yürüme mesafesinde bulunan Belview Rezidans, bir, iki, üç ve dört kişilik odalarda konaklama seçenekleri sunmaktadır.

Fiyatlar:

INTERNATIONAL HOUSE (HIGH SEASON)

INTERNATIONAL HOUSE (HIGH SEASON)
8 HAFTA 9 HAFTA EĞİTİM+KONAKLAMA 2.245 €
12 HAFTA 14 HAFTA EĞİTİM+KONAKLAMA 3.310 €

INTERNATIONAL HOUSE (LOW SEASON)

INTERNATIONAL HOUSE (LOW SEASON)
8 HAFTA 9 HAFTA EĞİTİM+KONAKLAMA 1.645 €
12 HAFTA 14 HAFTA EĞİTİM+KONAKLAMA 2.410 €