CENTRE OF ENGLISH STUDIES (CES)

İrlanda Dil Okullarında İngilizce eğitimi almak isteyen yabancı öğrencilerin tercihlerinden biri de CES’tir. Köklü bir geçmişe sahip olan okul profesyonel bir öğretmen kadrosuna sahip. Okul Özen-Mükemmellik-Başarı mottosu ile İngilizce öğretiminde fark yaratıyor. 30 seneyi aşkın deneyimi, birbirinden güzel ve modern sınıfları, öğrencilerine sundukları müthiş olanakları ve kaliteli eğitim kadrosu ile CES İngiltere ve İrlanda’ da dil eğitimi için en kaliteli seçenekler arasında yer almaktadır. 4 adet merkezi bulunmaktadır. Bunlardan üçü İngiltere’de (Wimbledon, Worthing ve Brighton) biri ise İrlanda’ da bulunmaktadır (Dublin). İngilizce öğrenmek için tercih edebileceğiniz en kaliteli seçeneklerden biridir.

Resmi olarak IELTS ve Pearson test merkezi görevini sürdüren CES; British Council, Private Further Education, ACELS, TOEIC, English UK Member ve EL Gazette akreditasyonlarına da sahiptir. Dünya çapında 8 farklı adreste hizmet vermeye devam eden kurum, sunduğu konaklama fırsatıyla dil öğrenmek isteyenlerin çeşitli deneyimler kazanmasına da ön ayak olur. CES, Language Travel Magazine ve Star Language School of Europe ödüllerini 4 yıl üst üste aday olan tek İrlanda okuludur.

Konum

Şehir merkezine yakın konumu ile CES Dublin şehir merkezinde yer alan en köklü okullardan biridir. 4 binası ile hizmet vermektedir.

Donanım

  • Kafeterya,
  • Kütüphane,
  • Kurs içinde internet erişimi / Wi-Fi
  • Kütüphane
  • Bilgisayar Odası
  • +40 Sınıf
  • Öğrenci çalışma alanı
  • Öğrenci oyun odası
  • Kafeterya
  • 2 teras bahçe

Konaklama

CES, diğer birçok dil okulu gibi aile yanı konaklama ve öğrenci rezidansı konaklama seçeneği sunmaktadır.

Öğrenci Yurdu Konaklama: Yıl boyunca sunulan öğrenci yurtlarında yaş sınırı en az 18’dir. Genelde tek kişilik olsa da paylaşımlı odalar da sunan yurtlar olmaktadır. Yemekler öğrenciye aittir. Öğrenciler dilediğinde kendilerine ait odalarda ders çalışabilir, boş zamanlarında da ortak alanlarında sosyalleşebilmektedir. Yurtlar okula toplu taşıma veya yürüyerek kolay ulaşılabilir mesafededir.

Aile yanında konaklama: Yeni bir kültür deneyimlemek ve İngilizcenizi geliştirmek için harika bir yoldur. Güler yüzlü ve misafirperver ailelerin birçoğu uluslararası öğrencilere ev sahipliği yapma konusunda yılların tecrübesine sahiptir. Aile yanı konaklamada odalar tek veya paylaşımlıdır. 16-18 yaş öğrenciler için CES Dublin tek kişilik oda imkânı sunmamaktadır. Yemekler 2 öğün dahil şekildedir. Hafta sonları 3 öğün yemek sunulmaktadır. Aileler Dublin ve çevresindedir. Evler okula 35 dakika gidiş geliş süresi uzaklığındadır.

Fiyatlar: 

Aşağıdaki fiyatlara konaklama dahildir.

CES Centre of English Studies

CES Centre of English Studies (25+10 hafta)
FİYAT DERS SAATİ (HAFTALIK) KONAKLAMA EK ÜCRETLER
5375 € 15 Aile yanı: Tek kişilik 230 € Okul kayıt: 75 €
Okul rezidansı/yurdu: Tek kişilik 240 € (+250 € DEPOZİTO) Materyal: 35 €
Sınav: 130 € - 200 €
Okul rezidansı/yurdu: 2+ kişilik: 220 € (+250 € DEPOZİTO) Sağlık sigortası (12 ay): 120 €
Konaklama yerleştirme: 75 €
*Konaklama ücretleri ve ek ücretler değişiklik gösterebilmektedir.