BABEL ACADEMY OF ENGLISH

Lonely Planet Rehberi’ne göre dünyanın en dostane ülkesi seçilen İrlanda’nın başkenti Dublin’ de eşsiz bir eğitim fırsatı sunan Babel Academy of English’te, ana dili İngilizce olan nitelikli öğretmenler ile yakın zamanda yenilenen okul binası, İşyeri ve Fitout kategorisinde İrlanda Kraliyet Mimarlar Enstitüsü (RIAI) 2021 Ödülü’nü kazanmıştır.

İrlanda’daki en kaliteli İngilizce dil okullarından biri olan Babel Academy, kaliteli İngilizce dil kursları ve müşteri memnuniyeti sunmaktadır. Babel Academy, O’Connell Köprüsü’nün yanında, Temple Bar’a 200 metre ve Trinity College’a 300 metre mesafededir.

Dil eğitimi için en iyi seçeneklerden biri olan Dublin, bir milyonu aşkı nüfusu ve hareketli yaşamı ile öğrencilerin vakit geçirmesine olanak sağlayacak türden bir şehirdir. Şehir merkezinde alışveriş yapacak onlarca mağaza, kafe ve restoran bulunmaktadır.

Konum

Babel, tren istasyonuna ve ana otobüs güzergahlarına 5 dakika, O’Connell Caddesi, Trinity Koleji ve Grafton Caddesi’ne 5 dakika mesafededir.

Donanım

  • Wi-Fi
  • Maksimum 15 Kişilik Modern Sınıflar
  • Öğrenci Salonu
  • Bahçe
  • İnteraktif Yazı Tahtaları
  • Bilgisayar Odası
  • Kafeterya
  • Açık Alan

Konaklama

Babel Academy, diğer birçok dil okulu gibi aile yanı konaklama ve öğrenci rezidansı konaklama seçeneği sunmaktadır.

Üniversite kampüsü ortamında sunulan modern öğrenci yurdu seçeneğinde öğrenci daireleri, çalışma alanı, ortak mutfak ve ortak yaşam alanı bulunmaktadır. Yurtlarda tek banyolu oda ve grup rezervasyonlarında ortak banyolu oda seçenekleri mevcuttur.

Aile yanında konaklama, yeni bir kültür deneyimlemek ve İngilizcenizi geliştirmek için harika bir yoldur. Güler yüzlü ve misafirperver ailelerin birçoğu uluslararası öğrencilere ev sahipliği yapma konusunda yılların tecrübesine sahiptir. Aile yanı konaklamada tam pansiyon ve yarım pansiyon seçeneklerinin yanında tek kişilik oda ve grup rezervasyonlarında paylaşımlı oda seçenekleri mevcuttur.

Fiyatlar: 

Aşağıdaki fiyatlara konaklama dahildir.

BABEL ACADEMY

BABEL ACADEMY (25 + 8 HAFTA)
FİYAT DERS SAATİ (HAFTALIK) KONAKLAMA EK ÜCRETLER
Sabah: 2900 € 15 Aile yanı: Tek kişilik 220 € - 240 € Okul kayıt: 50 €
2+ kişilik 190 € Materyal: 50 €
Öğlen: 2488 € Okul rezidansı/yurdu: Tek kişilik 270 € Sınav: 110 €
Sağlık sigortası (6-12 ay): 120 €
*Konaklama ücretleri ve ek ücretler değişiklik gösterebilmektedir.