AM LANGUAGE

Malta’daki ilk İngilizce dil okullarından biri olan AM Language, kaliteli İngilizce Dil kursları ve müşteri memnuniyeti sunmaktadır. 1987 yılında kurulan AM Language, Malta’daki dil okullarındaki eğitim standartları üzerine çalışmalar yürüten sivil toplum kuruluşu olan FELTOM’un kurucu üyesidir ve dil okulları içerisinde ISO 9001 kalite standartları onayını alan ilk okuldur.

AM Language dil okulunu Malta’daki diğer okullardan ayıran en önemli özelliği iste Avrupa Birliği fonu ve Hükümet desteği ile kurulmuş olmasıdır. 2019 yılında öğrencilerinin %97’si diğer öğrencilere AM Language’i tavsiye edeceklerini belirtmişlerdir.

Konum

Okul binası Sliema’da yer almaktadır. Sliema şehri Malta’nın St. Julian’s şehri ile birlikte merkezi lokasyonlarından biridir ve oldukça turistik bir bölgedir. Okulun yakın çevresinde yiyecek, içecek, alışveriş ve sosyalleşme gibi ihtiyaçların giderilebileceği konumlara rahatlıkla ulaşılabilir.

Donanım

AM Language dil okulunda akıllı tahtaların kullanıldığı, ferah ve klimalı toplam 14 sınıf bulunmaktadır ve sınıf kapasitesi azami 12’dir. Buna ek olarak, birçok okulda mevcut olan özellikler;

  • Wi-Fi
  • Kütüphane
  • Kafeterya
  • Arka Bahçe
  • Açık Teras

Konaklama

Malta’da neredeyse bütün dil okullarının konaklama seçeneği mevcuttur. Paylaşımlı dairelerde, aile yanında, otellerde ve kendi kiralayabileceğiniz dairelerde konaklama seçenekleri mevcuttur.

AM Language paylaşımlı dairelerinde 7/24 destek imkânı vardır. Daireler merkezi bir konumdadır ve kafeler, barlar, restoranlar, mağazalar ve otobüsler gibi yerel olanaklara yakındır ve tümü AM Language’e yürüme mesafesindedir (yürüyerek maksimum 15 dakika).

Fiyatlar:

AM LANGUAGE (HIGH SEASON)

AM LANGUAGE (HIGH SEASON)
4 HAFTA KONAKLAMA 215€ Paylaşımlı oda=830€ 1.590 €
EĞİTİM Haftalık 190€=760€
8 HAFTA Paylaşımlı oda, 8 Haftalık eğitim, havalimanı transferi, ilk kur kitabı 2.640 €
12 HAFTA Paylaşımlı oda, 12 Haftalık eğitim, havalimanı transferi, ilk kur kitabı 3.285 €

AM LANGUAGE (LOW SEASON)

AM LANGUAGE (LOW SEASON)
4 HAFTA KONAKLAMA 110€ paylaşımlı oda = 440€ 1.299 €
EĞİTİM Haftalık 190€=760€
8 HAFTA Paylaşımlı oda, 8 Haftalık eğitim, havalimanı transferi, ilk kur kitabı 2.324 €
12 HAFTA Paylaşımlı oda, 12 Haftalık eğitim, havalimanı transferi, ilk kur kitabı 3.120 €