ACE ENGLISH MALTA

2013 yılında hizmet vermeye başlayan ACE English kısa sürede Malta’nın başarılı dil okulları arasına girmiştir, dil öğrenme hedeflerinizi gerçekleştirebileceğiniz en kaliteli butik dil okullarından biridir. Teknolojik ve etkili öğretim metotları ile verilen yüksek kaliteli, akademik odaklı bir eğitim sağlamayı taahhüt etmektedirler. Eaquals tarafından tanınan ve pek çok sertifikaya sahip olan ACE, nitelikli ve deneyimli kadrosuyla hedeflerinize yönelik bir eğitim imkânı sunmaktadır.

Konum

Konum olarak St.Julians’ta bulunmaktadır. Malta dil okulları’nın en çok tercih edildiği ve merkezi bir lokasyon olarak görülen St.Julians’te olması sebebiyle ACE Malta Dil Okulu tercih edilmektedir. Okulun yakın çevresinde yiyecek, içecek, alışveriş ve sosyalleşme gibi ihtiyaçların giderilebileceği konumlara rahatlıkla ulaşılabilir.

Donanım

Misyonlarının yeni, sosyal ve ekonomik bir şekilde öğrencilerin taleplerini karşılamak için tasarlanmış bir eğitim sunmak olduğunu dile getiren okulu bina genelinde;

  • Wi-Fi Erişimi
  • İnternet Kafe
  • Mini Kütüphane
  • Kahve-Soğuk içecek-atıştırmalık otomatları
  • Teras

Okulun kapasitesi 120 kişi olarak belirlenmiştir.

Konaklama

Malta’da neredeyse bütün dil okullarının konaklama seçeneği mevcuttur. Paylaşımlı dairelerde, aile yanında, otellerde ve kendi kiralayabileceğiniz dairelerde konaklama seçenekleri mevcuttur.

Okula 15-20 dakika yürüme mesafesinde bulunan ACE Apartmanı, bir ve iki kişilik odalarda konaklama seçenekleri sunmaktadır.

Fiyatlar: 

Aşağıdaki fiyatlara konaklama dahildir.

ACE(HIGH SEASON)

ACE(HIGH SEASON)
4 HAFTA 1.530 €
8 HAFTA 2.530 €
12 HAFTA 3.590 €

ACE (LOW SEASON)

ACE (LOW SEASON)
4 HAFTA 1.330 €
8 HAFTA 2.130 €
12 HAFTA 2.990 €