CATEGORY

Polonya

POLONYA’DA İŞ VE EĞİTİM – WORK AND STUDY

Work and Study bir okula devam ederken, adayın iş bulmasına, ilgili ülkenin vize kuralları çerçevesinde, gidilen okul tarafından yardım edilmesi hizmetini kapsayan programın adıdır.

Yurtdışında çalışarak eğitim almak, dil öğrenmek isteyen adaylar için mükemmel bir fırsattır. Dil gelişiminin yanı sıra, mülakatlara hazırlanmak, çalışma dünyasını yakından tanımak ve uluslararası iş kültürünü öğrenmek isteyen adaylara yönelik bu programlar İngilizce eğitimine ilave olarak staj, maaşlı ve maaşsız işlere yerleştirilme olarak gruplara ayrılmaktadır.

Yeterli seviyede dil bilmeyen adaylar öncelikle İngilizce okullarında eğitim almakta ve bu süreç içinde ek derslerle iş ortamına hazırlanmaktadır. Work and study katılımcılarının özgeçmişlerinin iyileştirilmesi, şirketlerle görüşmeler yapılarak yerleştirileceği işin ayarlanması ve adayların iş dünyasına yönelik kelime bilgisinin geliştirilmesi, program süresince öğrenciye sunulan hizmetlerdendir. İngilizce eğitimi bitip işe yerleştirildiğinde de öğrenci takip edilir ve daha iyi olabilmesi için eksikleri varsa bu eksikler giderilmeye çalışılır.

Work and Study in Poland programından faydalanmak için sadece İngilizce veya lehçe’ye hakim olmak şart değil. Dil bilmeyen adaylar da Türkçe ile bu programa POLEDU firması aracılığı ile katılabilmeleri mümkün.

Siz de Work and Study in Poland programından faydalanmak isterseniz, bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

AKARE VE IEFT YURTDIŞI EĞİTİM FUARLARI

NEXT